S-Link OÜ laiendas oma toote- ja teenusevalikut

S-Link OÜ on tegutsenud eduka Saaremaise ettevõttena juba alates 1994 aastast. Algusaastatel oli põhiliseks tegevusalaks pakke-ja kulumaterjalide, isikukaitsevahendite, töökinnaste, jalatsite ning tööriiete jae-ja hulgimüük. Aastal 2004 lisandus ettevõtte tootevalikusse pehmepaber ja kontoripaber, samuti loodi tööriiete bränd Kusti Tööriided, mis võimaldab muuhulgas klientidele pakkuda erimõõdus riideid, mida paljude suurte brändide tootevalikus ei leidu.
Järgmine suurem arenguhüpe tehti 2016. aastal, mil soetati trükiteenuse pakkumiseks vajalikud seadmed, peale mida hakati pakkuma siiditrükki ja kuumpresstrükki rõivastele. Samuti soetati Rolandi plotter, millega on võimalik klientidele pakkuda erinevaid trükiseid, bännereid ja kleebiseid.
Sama aasta sügisel laiendati oluliselt oma toote- ja teenusevalikut veelgi ja loodi S-Link OÜ kõrvale bränd S-Link Reklaam, mille põhitegevusaladeks on pakkuda erinevaid reklaamialaseid teenuseid. Pakutakse erinevate reklaammaterjalide kujunduse ja disaini loomist, kui ka ettevõtte sümboolika ja logo väljatöötamist. Samuti erinevaid trükiseid alates visiitkaartidest lõpetades tootekataloogidega. Tellida saab ka erinevaid esitlustarvikuid ning väli- ja sisemeedialahendusi. Samuti toob ettevõte maale ka erinevaid firmakingitusi ja tekstiiltooteid, kuhu on võimalik kanda ettevõtte sümboolikat erinevate trükitehnoloogiate abil.
Oleme endale peamiseks eesmärgiks seadnud selle, et kliendi tellitud reklaamlahendus tooks talle ka reaalset kasu. Meie poolt on teile personaalne projektijuht, kes teenindab teid erinevate projektidega ideest kuni valmistoodanguni.