• Esitlustarvikud

    Esitlustarvikud on suurepärane võimalus teha end nähtavaks ja luua efektne esmamulje. Erinevate toodete näol on mobiilselt võimalik kujundada enda reklaamboks ükskõik millisel sündmusel.

Lipud

Lipp on kaugele nähtav reklaamivahend. Ta ei sobi üksikasjaliku info jagamiseks, küll aga on väga hea lahendus tootemärgi näitamiseks või asukoha markeerimiseks. Meie tootevalikust leiad erinevaid lippe – mastilipud, rannalipud, reklaamlipud, käsilipud jne. Reklaamlipud on kiirelt paigaldatavad, silmapaistvad ja efektsed näitamaks oma toodet, teenust või kaubamärki. Lippe on võimalik tellida erinevate suuruste ja kujudega. Tule küsi ja leiame Teile sobiva lahenduse ning aitame selle kujundada ja trükkida.

Telgid

Oma reklaamtelk on enamikel väliüritustel möödapääsmatu osa. Kaitseb see ilmastikutingimuste eest ja samuti on väga hea võimalus ettevõtte reklaamiks. Meie valikus on erinevas suuruses ja värvis pop-up telke, mida on väga lihtne paigalda.
Soovi korral trükime teie ettevõtte sõnumi/logo telgile. Küsi lisa ja leiame teie jaoks parima lahenduse.

Roll-up`d ja fotoseinad

Roll-up`d on väga levinud ja mugavad lahendused enda ettevõtte tutvustamiseks. Neid saab lihtsa vaevaga mugavas kandekotis kokkupakitult kaasa võtta ja sobivas kohas üles panna. Meie valikus on erineva suurusega roll-up`e.
Lisaks sellele on meie tootevalikus ka fotoseinad. Vahel jääb roll-up`st väheks ja vajame suuremat reklaampinda, siis selleks on suurepärne lahendus fotosein, mida saab samuti hõlpsasti kokku ja lahti pakkida.
Aitame teil kujundada soovitud reklaami ja trükime selle sobivale roll-up`le või fotoseinale.