• Meened & tekstiil

    Reklaamkingitused on hea võimalus rõõmu valmistada oma klientidele ja koostööpartneritele. Kuid reklaamkingitusi valides tuleb alati lähtuda ka sellest, et kingitus jääks nö. kasutusse, mitte ei visata sahtlinurka. Sellest peab olema rõõmu kingi saajal, kuid see peab teenima ka kinkija huve.

Reklaamkingitused

Reklaamkingitus on väga hea viis enda kliente ja koostööpartnereid meeles pidada. Hästi valitud reklaamkink teeb tuju heaks kingi saajal ning sellisel juhul jääb hea sõnaga meelde ka kinkija. Meie valikus on hulgaliselt erinevaid reklaamkingitusi. Alates pastakatest ja helkuritest lõpetades veinikomplektide ja mälupulkadega. Samuti kanname valitud tootele Teie logo või sõnumi. Tule ja aitame leida just Teie ettevõttele sobiliku reklaamkingituse meie suurest valikust.

Tekstiil

Nii kingitusteks, kui enda ettvõtte reklaamimiseks/töötajate riietamiseks on hea võimalus teha seda erinevate tekstiiltoodete läbi. Olgu selleks T-särk, jakk või hoopis bleed. Oleme pikalt müünud väga palju erinevaid tekstiiltooteid. Seda alates T-särkidest, lõpetades tööriietega.
Pakume oma tootmises tekstiilile nii trükki, kui tikandit. Samuti oleme võimelised Teile oma õmblustöökojas õmblema just sellise toote nagu Teie soovite. Tule küsi ja aitame leida Teile parima lahenduse.