• Väli- ja sisemeedia

    Soovid olla nähtav kõikjal ja kõigile? Selleks on suurepärane võimalus kasutades erinevaid reklaamlahendusi. Olgu selleks plakatid, reklaambännerid, valgusreklaamid, auto- või hoonekleebised. Küsi julgelt meilt nõu, aitame Teile need tooted kujundada, valmistada ja ka paigaldada.

Valguslahendused

Pakume Teile erinevaid valguslahendusi. Olgu selleks siis valguskastid, valgustatud viidad või muud erilahendused, seda nii sise- kui välistingimustesse. Meil on hea tootmisvõimekus enamike lahenduste tegemiseks. Samuti omame me mitmeid häid partnereid, et pakkuda Teile ka kõige keerukamaid valgusreklaami lahendusi. Tule ja räägi meile oma soovist ja me aitame Teil kujundada, toota ja paigaldada just Teile sobiva lahenduse.

Reklaamlahendused

Reklaamlahenduste puhul väli- ja sisemeedia osas peame silmas erinevad bännereid, plakateid ja vaateaknaid tänavapildis. Samuti erinevaid kleebiseid sõidukitele ja hoonetele.
Hea on kujundada oma ettevõtte välisfassaadi või aknaid erinevate reklaambännerite või kleebistega. Samuti on soodsaks reklaamiks kleepida üle ettevõtte autod, mis tänavapildis paljudele potentsiaalsetele klientidele silma jäävad.
Aitame Teil läbimõelda ja kujundada suurepärase reklaami, teostame oma tootmises trüki ja paigaldame Teie objektile.